Reference na kurz EtV

Mé zkušenosti a hodnocení tohoto kurzu je pozitivní. V kurzu jsem se dozvěděla spoustu nových důležitých informací, které mohu použít v praxi. Kurz byl veden prakticky se zaměřením na praxi, což mi velice vyhovovalo. Poznala jsem spoustu nových aktivit a her, a dozvěděla jsem se jak vést nejen hodiny etické výchovy, ale i jak si počínat jako třídní učitel, jak vést děti a třídu.
Bylo pro mě přínosem, že veškeré aktivity jsme si vyzkoušeli a navíc jsme si vše vždy zhodnotili a doplnili o vlastní postřehy a příklady z praxe. Bylo nám předáno a ukázáno spousta aktivit, které můžeme použít v učitelské praxi.
Posunulo mě to nejen jako učitele, ale i jako rodiče a člověka. Mnohokrát jsem se musela zamyslet nad věcmi, které jsem ani nevěděla, že jsou tak důležité.
Dostali jsme vždy prostor se vyjádřit a každý mohl doplnit, co chtěl. Kurz byl veden profesionální lektorkou, která vždy dala prostor nám všem. Na každý kurz byla skvěle připravena a zvláštní ocenění si zaslouží za náš třídenní pobyt v Malenovicích.
Z mého pohledu se jednalo o opravdu velice povedený kurz, jsem moc ráda, že jsem jej mohla absolvovat. Byl velkým přínosem a ještě jednou moc děkuji.
Také bych chtěla říct, že se v kurzu sešli výjimeční lidé, kdy jsme se postupně poznávali a opravdu jsme si moc rozuměli, což vedlo k tomu, že se zde vytvořila skvělá atmosféra. Postupně jsme se otvírali a vzniklo zde pouto důvěry. Myslím, že se s ostatními budeme scházet i nadále, neboť zde vzniklo nejedno přátelství. I na tom jde pěkně vidět, že lektorka skvěle odvedla svou práci.
Atmosféra na kurzech byla uvolněná a velice přátelská. Nenásilnou formou, jsme se dozvídali nové a nové poznatky. Prokousali jsme se i teorií, která byla velice citlivě a podle mě velice vhodně vložena mezi aktivity.
Markéta

Aktuality

…z rozhodnutí předsednictva EF.
250hod. kurz Etické výchovy bude zahájen 27. 11. 2021.
Výroční zpráva Etického fóra ČR za rok 2020 byla schválena a je...
článek Mgr. Jaroslava Fidrmuce, ve sborníku na str. 79.
Partneři Podporují nás
© 2012 Etické fórum České republiky